Hoi hier ben ik dan weer...!

Hellokes,


Wauw wat is het hier verandert op deze site. Ik moet het echt nog gewoon worden.


Ik ben eindelijk terug van weg geweest, het was vlede jaar echt een jaar geweest, hope dat deze jaar wat minder met zich mee breng. Dan alleen goeie dingen om ons heen.


Ik heb ook besloten dat ik mijn vriendenlijstje eens ga op kuisen.


klaar voor een nieuwe start en nog een gelukkige nieuwjaar voor jullie

60 x gelezen, 12

reacties (0)


  • mamavan10

    Er is idd veel veranderd hier. Gelukkig nieuw jaar.

  • little-brown-eyesz

    heey hihi jij niet alleen hoor ik ben er na een hele tijd ook weer op en ik keek ook van oke wat een hele verandering ik zocht dat stukje waar je kon invullen hoelang je je zwanger ben en wat je beval datum zal zijn tot nu toe niet kunnen vinden :( zou het wel leuk vinden als ik nu zwanger zal zijn deze ronde weer alles door te kunnen kijken maar ik weet niet of ik daar toe kom met deze nieuwe site lijkt wel of ik 10 jaar niet heb mee gedraaid :$ maja eerst de zwangerschap maar af wachten 20-01-2016 gaan we testen:P

  • papillon89

    Welkom terug :) Moet wel eerlijk bekennen dat sinds de site is veranderd ik veel minder actief geworden ben. Niet zozeer door de vernieuwing maar wel door het feit dat het hier zo stil geworden is :(

  • Inlovewithmybb

    Ik ben ook bijna niet meer online Door deze site hoor .. Zo jammer vind er zo niks aan

  • Kleinebeer12

    Welkom terug

  • Olifantje-H

    Welkom terug! Ik wil er aan de vernieuwde site wennen. Het is echt niet leuk, is minder prive dan voorheen.

  • san1985

    Gelukkig nieuwjaar! Ik kan komen bij mijn berichten en de bloglijst, maar verder ben ik nog niet geweest op de site. Ach ja....zolang ik bij mijn berichten kan, vind ik het prima.

  • mamawendy6

    Welkom terug. Ook een gelukkig nieuwjaar gewenst. Zelf ben ik hier sinds de vernieuwde site minder aanwezig, ik vind mijn draai niet (zal wel aan de leeftijd liggen zeker )

  • mama van kindjes Br.

    Er is hier heel veel verandert.Maar het is wel leuker.

  • mama van Fleur en sophie

    Welkom terug

  • mamavanlizzylouise

    Welkom terug

  • black-sheepje

    welkom terug en voor jou ook een gelukkig nieuwjaar

  • mama-van-meisje-en-ventje

    Jullie ook een gelukkig nieuwjaar! En ja; het is vreselijk hier... Ook veel rustiger daardoor dan voorheen. Tis een rommeltje zo met al die groepen ipv 1 groot v&a gedeelte.

  • nanette

    gelukkig nieuwjaar

  • mam van 3 schatten

    Voor jou ook een gelukkig nieuwjaar !

  • Kleinebeer12

    Welkom terug

  • nina2014

    hoi

  • Kim.89

    Welkom terug! Hoop veranderd ja, kan er zelf persoonlijk niet zo goed aan wennen hoor. Haha!

  • doggies

    Welkom terug!